VU KF kuratoriai

<< Grįžti į pradinį puslapį


Susipažinkim! Aš vardu Vesta. Mano energijos šaltinis - bendravimas ir rūpinimasis kitais. Todėl iškilus klausimui, susidūrus su išsukiais ar nežinomybe, būsi priglausta(s) po manuoju sparnu.
Kūrybos komunikacija
Labas! Aš esu Gabrielė- būsiu pirmoji tavo draugė Komunikacijos fakultete! Klaidžiosim Saulėteky, ieškosim auditorijų, ir pažinsimės su Universiteto aplinka ir kūrybos komunikacija kartu. Labai normalu, jei naujo gyvenimo etapo pradžia gali pasirodyti kaip sunkus, nedrąsus ir baisus žingsnis į nežinią. Tačiau tam aš ir esu! Nekantrauju su Tavimi pasidalinti savo sukauptomis studentiškomis žiniomis ir atradimais, tad nieko nelauk- jei turi klausimų, būtinai parašyk man!
Kūrybos komunikacija
Gabrielė Stankevičiūtė
Kūrybos komunikacija

Leidyba ir reklama

Labas, aš Ineta, ir šiuo metu studijuoju Leidybą ir reklamą 2 kurse. Esu komunikabili, todėl niekad nepritrūksiu žodžių, jei tau iškils kokių nors klausimų 😊 Ps.: Labiau mėgstu siūsti garso žinutes, nei rašyti ilgus paragrafus, todėl nenustebk, jei paklausiu, ar nieko tokio, jei tau jais ir atsakinėsiu 😉 Labai nekantrauju su jumis visais susipažinti.
Leidyba ir reklama
Ineta Ručinskaitė
Labas, pirmakursi! Aš – Beatričė. Labai nekantrauju susitikti su tavimi, padėti, pasidalinti geriausiomis patirtimis universitete ir būti tavo drauge!
Leidyba ir reklama
Beatričė Urbonaitė
Labas pirmakursi! Aš Jonas ir studijuoju verslo informacijos vadyba. Aš būsiu tas žmogus kuris padės tau žengti į savo naują gyvenimo etapą ir susipažinti su universitetu ir universiteto bendruomėnę iš arčiau. Jeigu turi klausimų - drąsiai kreipkis ir į juos bus atsakyta!
Verslo informacijos vadyba
.
Verslo informacijos vadyba

.
Verslo informacijos vadyba

.

Verslo informacijos vadyba

Sveikiii, Pirmakursiai !!!! Esu Kamilė, Verslo informacijos vadybos 2 kurso studentė, ir norėčiau Jus pasveikinti pradėjus naują gyvenimo etapą, universitetinio išsilavinimo link  O kad to etapo pradžia būtų lengva ir sklandi tikiuosi tapti Jūsų pirmąja drauge į kurią galėsite kreiptis visais įmanomais klausimais bet kur ir bet kada. Būkit drąsūs ir klauskit Jums kylančių klausimų. Mes esame draugiški ir nesikandžiojame bei be galo laukiame susitikimo su jumis 
Verslo informacijos vadyba
Kamilė Puidokaitė
Kuku, pirmakursi! Netrukus pradėsi spalvingą kelionę universiteto geltonų plytų keliu, o kad juo nepaklystum ir greičiau pasiektum tą Keistuolių Teatro dainoje minimą „svajonių miestą” – tave lydėsiu aš – Rūta. Visomis keturiomis esu pasiruošusi Tau padėti, tik įkvėpk drąsos klausti!
Verslo informacijos vadyba
Rūta Ragaišytė
Žurnalistika

Labas! Puikiai pamenu tą jauduliuką prieš tapdamas žurnalistikos studentu, todėl gerai suprantu, ką gali jausti ir tu, būsimas pirmakursi. Jei mąstai apie šią programą, bet kelias link jų dar kiek miglotas – brūkštelk man ir stengsiuosi atsakyti į klausimus ar patarti tau! Tikiuosi tave sutikti prieš pat rugsėjį ir tapti draugais!
Žurnalistika
Labas, mielas pirmakursi. Esu Kamilė ir mane visada lydi didžiulis noras pažinti naujus žmones, todėl visai nenuostabu, kad pasirinkau Žurnalistikos studijų programą, Komunikacijos fakultete. Vis dėlto į Komunikacijos fakultetą žengiau nedrąsiai ir visai nežinodama, kas manęs ten laukia. Todėl esu labai dėkinga savo kuratoriams, kurie visada atsakydavo į mano klausimus bei padėjo spręsti iškilusias problemas. Taigi, tam kad ir Tau būtų lengviau visada būsiu šalia. Padėsiu atrasti atsakymus į Tavo klausimus, o iškilusias problemas spręsime kartu. Nebijok ir drąsiai kreipkis!
Žurnalistika
Kamilė Petrauskaitė
Magistrantų kuratorius
Kristijonas Ražickas
Magistrantų kuratorė
Magistrantų kuratoriai