VU KF kuratoriai
Sveiki, gyvi! Esu Marta, jei pamiršite vardą – nesupyksiu! Mėgstanti bendrauti, šokinėti ir bėgioti bei krėsti įvairias kvailystes. Dažnai šypsausi ir esu šiltas žmogutis, todėl nebijokite prieiti prie manęs ir užkalbinti, klausti, bendrauti, nes visada padėsiu įvairiais klausimai. Neretai tenka naktinėti, tad galite drąsiai rašyti ir po 00:00 valandos. Marta – jūsų paslaugoms!
Kūrybos komunikacija
Marta Graičiūnaitė
Sveiki, esu Eimantas. Mėgstu save apkrauti pačiomis įvairiausiomis veiklomis, todėl, turbūt, ir pasirinkau šį Fakultetą. Visko čia labai daug! Nuo studentų draugijų iki įvairiausių būrelių bei žmonių, kurie suteikia labaaai daug galimybių! Jeigu labai nekantraujate susipažinti su Fakultetu, savo studijų programa ar tiesiog kirba kažkoks klausimėlis – drąsiai klauskite! Lauksiu jūsų Kūrybos komunikacijos studijose!
Kūrybos komunikacija
Eimantas Jančauskas
Labas, pirmakursi! Kai sako, kad studijų metai bus geriausi Tavo gyvenime – tikėk jais. Ir aš ne tik apie paskaitas ar referatų rašymus. Žinau, kad pradžia baisoka ir nežinai, ko tikėtis, ir net nesakysiu, kad man buvo kitaip – buvo ir baisu, ir kartais nelengva. Bet dabar ne apie tai! Pati be galo džiaugiuosi savo studijomis, tad pažadu savo energija užkrėsti ir Tave:) O jei kartais Tau pritrūktų gero vaibelio, ieškok garsiausio juoko – ten mane ir rasi;)
Kūrybos komunikacija
Livija Pėstininkaitė
Esu kupina entuziazmo, optimizmo ir išradingumo, nenustygstu vietoje ir stengiuosi semtis kuo daugiau skirtingų patirčių. Taip pat esu planuota ir organizuota, tačiau vis mokausi spontaniškumo. Popietė su draugais, kur skamba garsus juokas, man yra geriausias laiko praleidimo būdas. Bijai pasiklysti komfako koridoriuose? Nori sužinoti, kas yra linksmiausia būnant LIR'u? Parašyk man!
Leidyba ir reklama
Akvilė Tamošiūnaitė
Kaip toje dainoje – „nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!“ Taip ir aš žiūriu į gyvenimą! Tikiuosi ir TU esi žmogus, kuris bando ir ieško savęs, ir visiškai nebijo to „blogio“. Pasižadu TAU, padėti įveikti visus būsimų ketverių metų sunkumus! Susirašom?
Leidyba ir reklama
Kamilė Zagurskytė
Labas, aš Kamilė! Verslo informacijos vadybos, antro kurso studentė. Kur tik pasisuksi būsiu aš – greičiausiai su plačia šypsena ir garsiai besišnekučiuojanti. Visuomet esu pasiruošusi pasinerti į diskusijas su tavimi ir padėti pažinti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą!
Verslo informacijos vadyba
Kamilė Grinevičiūtė
Esu žmogus, į kurį visada galima kreiptis visais klausimais. Nėra nuotaikos – aš tau ją pakelsiu! Nori pasidžiaugti – pasidžiaugsiu su tavimi kartu! Kyla klausimų – atsakymų į juos ieškosime bendromis jėgomis, o jeigu ne, rasime kas mums padės į juos atsakyti!
Verslo informacijos vadyba
Fausta Jucevičiūtė
Mėgstu keliauti ir nuotykių akimirkas įamžinti nuotraukose. Savo laisvalaikio neįsivaizduoju be mylimų augintinių ir ilgų pokalbių su draugais jaukioje kavinėje Vilniaus centre. Žurnalistikos studijos – vienas geriausių dalykų, nutikusių mano gyvenime. Esu be galo laiminga, kad šiais metais kuruoju jaunuosius žurnalistus. Nekantrauju su jumis visais susipažinti!
Žurnalistika
Rūta Nikitinaitė
Labas, esu Kristijonas (ne Donelaitis) Ražickas! Kuklus ir rimtas, svajotojas ir kūrėjas. Mėgstu pasnaust, bet dėl jūsų nors ir visą parą nemiegočiau! Kur geriau bendraut, jei ne Komunikacijos fakultete? Ko geriau klaust, jei ne savo kuratoriaus? Tad klauskite, o aš atsakysiu!
Žurnalistika
Kristijonas Ražickas