VU KF kuratoriai

<< Grįžti į pradinį puslapį


Aš esu Arina, tačiau mane lengviau bus pažinti iš plačios šypsenos ir gero vaibo. Esu žmogus, kuris visada padės ir patars jums visais rūpimais klausimais ir pasidžiaugs kartu.

Kūrybos komunikacija

Labutis. Aš Laura. Kaip jūs dabar, prieš metus į Komunikacijos fakultetą nedrąsiai žengiau ir aš. Nežinojau, kas manęs laukia, bet su plačia šypsena įsiliejau į universiteto gyvenimą. Kad jums tai padaryti būtų lengviau visada būsiu šalia. Padėsiu ne tik surasti auditorijas, supažindinsiu su fakultetu ir studijomis, bet ir patarsiu kitais gyvenimiškais klausimais. Nebijok ir drąsiai klausk, nes MES ESAM JŪSŲ DRAUGAI!

Kūrybos komunikacija / Kuratorė užsienio studentamsLabas, esu Lukas. Pasakysiu trumpai - kartu su Tavim išgyvensiu pirmąją paskaitą, su manim pirmą kartą klaidžiosi fakulteto koridoriais, kartu patirsim pirmosios Tavo sesijos džiaugsmus, su Tavim išgyvensiu ilgiausias naktis prieš kursinio pateikimą. Diskutuosim apie gyvenimą, dalinsimės patirtimi, mokysimės vienas iš kito. Džiaugsimės kiekvienos dienos mestais iššūkiais ir būsim neišskiriami draugai. Drąsiai rašyk, lauksiu Tavo žinutės!

Leidyba ir reklama

Labas, pirmakursi! Galiu iš savo patirties pasakyti, kad yra tikrai nedrąsu pradėti naują savo gyvenimo etapą, bet tu nesijaudink - kartu įveiksim visus sunkumus. Jeigu būsi pasiklydęs „komfake“ - ieškosim kelio mes drauge!

Leidyba ir reklama

Urtė Žutautaitė

Sveiki! Esu Ugnė ir studijuoju verslo informacijos vadybą. Pradėjus studijuoti Vilniaus universitete mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis ir tik į gerąją pusę. Taip, pirmais metais bus daug nežinomybės, bet aš ir esu čia, kad bent kiek ją sumažinčiau. Tad lauksiu jūsų klausimų ir visada stengsiuosi padėti, o klausti galit labai daug nuo bendrabučio peripetijų iki studijų reikalų.

Verslo informacijos vadyba

Ugnė Lazauskaitė

Labas, aš Gabija! Tiesa, draugai dar mėgsta mane vadinti “mama” dėl mano didelio noro visais ir visada rūpintis. Žinok, jog tu, pirmakursi, irgi nebūsi išimtis. Esu oportunistė ir tai man padėjo sukaupti nemažai patirties skirtingose sferose, tad tikiuosi, kad galėsiu tau pagelbėti ne tik studijų, bet ir įvairiais gyvenimo klausimais. Galvoj kirba dvejonės ar nežinomybės baimė? Susirašom, kad pirmieji žingsniai Komunikacijos fakultete būtų drąsesni!

Verslo informacijos vadyba / Studentų su individualiais poreikiais kuratorė

Gabija KurkulytėLabas, aš – Iveta. Be galo mėgstu bendrauti ir pažinti naujus žmones, todėl nenuostabu, jog atsidūriau Komunikacijos fakultete, pasirinkau Žurnalistikos studijas ir tapau kuratore. Nekantrauju susipažinti ir su tavimi, jaunasis žurnaliste! Jeigu turi klausimų, gali drąsiai kreiptis – į juos bus atsakyta, o iškilusias problemas spręsime kartu!

Žurnalistika

Iveta Gelumbickaitė

Labas! Esu žmogus, kuris gali keletą darbų atlikti vienu metu. Ruoštis atsiskaitymui, rašyti, o dar įterpti laiko pokalbiams – tuojau! Labai laukiu Tavęs, pirmakursi! Komunikacijos fakulteto klodai ir man iš pradžių buvo kietas riešutėlis – visgi nebijok, nes galėsiu Tau padėti, tik parašyk.:) Tikiu, kad ši būsima ketverių metų kelionė per studijas bus ypatinga.

Žurnalistika


Magistrantų kuratorius

Kristijonas Ražickas