VU SA KF koordinatoriai

<< Grįžti į pradinį puslapį


Adresas:

Saulėtekio al. 9, I rūmai

LT-10222, Vilnius

El.paštas:

info@kf.vusa.lt

Jei atsakymo į laišką negaunate per 3 darbo dienas, pakartotinai jį persiųskite arba rašykite į VU SA KF Facebook puslapį.

Atsakinga už sklandų ir efektyvų Studentų atstovybės narių bei koordinatorių darbą, studentų nuomone grįstą atstovavimą VU KF, VU bei VU SA organuose.
Pirmininkė
Dominyka Goldbergaitė

Tel. +370 6 759 2431

pirmininkas@kf.vusa.lt

Atsakinga už žmogiškųjų vertybių puoselėjimą ir palaikymą tiek komandos, tiek visos organizacijos viduje, taip pat atsakinga už narių kompetencijų kelimą visuotinių susirinkimų ir mokymu metu.
Žmogiškųjų išteklių koordinatorė
Mišel Zaslavskaitė

Tel. +370 6 265 8676

hr@kf.vusa.lt

Atsakinga už sklandų renginių organizavimą Komunikacijos fakultete bei organizacinės srities narių veiklos koordinavimą.
Organizacinės srities koordinatorė
Rugilė Barauskaitė

Tel. +370 6 364 6312

org@kf.vusa.lt

Atsakinga už informacijos sklaidos kanalų administravimą, organizacijos įvaizdžio kūrimą ir komunikacijos srities narių veiklos koordinavimą.
Komunikacijos koordinatorė
Gerda Minajevaitė

Tel. +370 6 799 2586

info@kf.vusa.lt

Atsakinga už studentų konsultavimą akademiniais klausimais, grįžtamojo ryšio studentams ir dėstytojams teikimo užtikrinimą, akademinės srities narių veiklos koordinavimą. Konsultuoja studentus socialiniais (stipendijos, išmokos ir kt.) klausimais bei rūpinasi studentų socialiniais poreikiais.  
Socialinio-akademinio proceso reikalų koordinatorė
Greta Tarimaitė

Tel. +370 6 730 7075

socakadem@kf.vusa.lt

Atsakinga už rėmėjų paiešką, reklamos valdymą Komunikacijos fakultete. Atsakinga už Komunikacijos fakulteto studentų su LSP susijusias problemas, jų tvarkymą.
Marketingo koordinatorė
Lukrecija Giedraitytė
Atsakinga už Komunikacijos fakulteto valdymo organuose (SPK, VU KF taryboje, studijų kolegijoje) veikiančius studentų atstovus, jų kompetencijas ir žinias, sklandų bendradarbiavimą su VU KF administracija.
Atstovų koordinatorė
Viktorija Jankauskaitė

Tel. +370 6 733 5566

atstovai@kf.vusa.lt

Tikslas yra pasirūpinti, kad kuratoriai būtų pasiruošę padėti ir supažindinti Komunikacijos fakulteto pirmakursius su Vilniaus Universiteto struktūra ir tvarka bei motyvuotų įsitraukti ir dalyvauti aktyviam universiteto gyvenime.
Integracijos proceso koordinatorė
Iveta Gelumbickaitė

Tel. +370 6 621 0227

integracija@kf.vusa.lt